Kurumsal

Sevdikleriniz bizim için çok değerli.

Ünlükoç Danışmanlık. Kanun hükümleri gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri ile danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanısıra, iş arayanlara, yurt içi ve yurt dışında istihdam sağlamak, gerçek ve tüzel kişiliklere de çeşitli işler için aradıkları niteliklere uygun işgücü temini konusunda insan kaynakları hizmetleri vermektedir
Biz Kimiz?
Ünlükoç Danışmanlık İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı Faaliyetleri T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü 28.04.2014 tarihli 656 nolu özel istihdam bürosudur.
Neler Yapıyoruz?
Ünlükoç Danışmanlık. Kanun hükümleri gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri ile danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanısıra, iş arayanlara, yurt içi ve yurt dışında istihdam sağlamak, gerçek ve tüzel kişiliklere de çeşitli işler için aradıkları niteliklere uygun işgücü temini konusunda insan kaynakları hizmetleri vermektedir.
Kendimize Güveniyoruz.
Türkiye İş Kurumu’nun özel istihdam büroları yönetmeliğiyle ilgili olarak yürürlükteki bu kanun gereği, mevzuata uygun çalışma anlayışıyla T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından da denetlenmektedir.
Eskişehir Merkez Ofisi – Yönetici Ekibi
Engin ÜNLÜKOÇ
Kurucu

Betül DALYANCI

İ.K. Uzmanı

Sevinç KÖSE

Halkla İlişkiler Uzmanı
Antalya Şube – Yönetici Ekibi
Engin ÜNLÜKOÇ
Kurucu

Melek KARACA

Halkla İlişkiler Uzmanı